Subskrypcja serwisu

Zabezpiecz się przed utratą ciepła w Twoim domu!

Skorzystaj z unikalnej na rynku usługi Subskrypcja serwisu, w ramach której zabezpieczysz się przed utratą ciepła w Twoim domu po okresie gwarancji!

Już teraz płacąc miesięczny abonament unikniesz stresu związanego awariami i usterkami urządzenia grzewczego, którymi zajmą się funkcjonujące w obrębie Heat Service serwisy naprawcze.

Krok 1:

Wypełnij formularz

Wypełnij wskazany na dole strony formularz, aby nasz zespół mógł ocenić czy możemy objąć Twoje urządzenie grzewcze subskrypcją.

Krok 2:

Poczekaj na weryfikację

W terminie maksymalnie 5 dni roboczych zweryfikujemy Twoje urządzenie. Możemy odezwać się również z dodatkowymi pytaniami.

Krok 3:

Daj nam sprawdzić Twoje urządzenie

W przypadku pozytywnej wstępnej weryfikacji, zaprzyjaźniony punkt serwisowy sprawdzi parametry techniczne oraz stan Twojego urządzenia pod kątem możliwości objęcia go subskrypcją. Na tej podstawie wyznaczymy cenę miesięcznego abonamentu płatnego od początku września do końca kwietnia.

Wzór umowy

Krok 4:

Zapoznaj się z umową

Gdy tylko punkt serwisowy zatwierdzi gotowość Twojego urządzenia do objęcia subskrypcją to niezwłocznie podeślemy Ci umowę subskrypcyjną na wskazany w formularzu adres adres e-mail.

Krok 5:

Wyślij umowę i otrzymuj potwierdzenie

Po odesłaniu przez Ciebie skanu umowy z podpisem, my uczynimy to samo. Od teraz możesz zacząć cieszyć się nieprzerwanym ciepłem w swoim domu!

Gotowe!

Od teraz awarie nie będą już dla Ciebie zaskoczeniem. Ciesz się ciepłem w swoim domu!

Twoja subksrypcja

Aby ukończyć subskrypcję, uzupełnij dane

Podaj model urządzenia
Wybierz date ostatniego serwisu
ikona kalendarza
Wpisz nazwę miejsowości
Wpisz kod pocztowy

Zamów subskrypcję

Podaj adres e-mail, na który chcesz aby została przesłana umnowa subskrypcyjna